Sprawdzian ze znaków ostrzegawczych
Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami.. W środku: kwadraty docelowe, na które przesuwamy znaki.. Ułóż ze mną puzzle!Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. 268 ZadanieZadanieb) ostrzegawcze: niebezpieczeństwa i manipulacyjne .. Zdaję na kartę rowerową i jutro mam test ze znaków ostrzegawczych.Mam pytanie czy wystarczy tylko wiedzieć jak one wyglądają i jak się nazywają?Czy bedzie np tak: A-1 jaki to znak?. Testy \ Prawo jazdy \ Znaki ostrzegawcze; Znaki ostrzegawcze, test na prawo jazdy Test ze znajomości znaków drogowych ostrzegawczych.Test Znaki drogowe - znaki ostrzegawcze - część 2 Test Znaki drogowe - znaki dodatkowe Test Znaki drogowe - sygnalizatory Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 1Czy rozpoznasz znaki ostrzegawcze?. Znaki świetlne oraz róznego rodzaju znaki dodatkowe.Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c) Który ze znaków nie jest zaliczany do grupy znaków zakazu: a) b) c) Który ze znaków widniejących na ilustracji jest zaliczany do grupy znaków zakazu: a) b) c) Który ze znaków widniejących na ilustracji oznacza początek zakazu postoju: a) b) c)Znaki ostrzegawcze to edukacyjna gra, która uczy znaczenia ostrzegawczych znaków drogowych.Test jest przeznaczony dla uczniów kalsy czwartej szkoły podstawowej.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto..

Zobaczysz 10 różnych znaków ostrzegawczych.

Treść i grafika chronione przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U.. Testy online z odpowiedziami.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Test Znaki drogowe - znaki ostrzegawcze - część 1 Test Znaki drogowe - znaki ostrzegawcze - część 2 Test Znaki drogowe - znaki dodatkowe Test Znaki drogowe - sygnalizatory Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 1 Test Znaki drogowe - tabliczki do znaków drogowych - część 2Test ze znajomości znaków drogowych zakazu.. Znaki drogowe: Edukacyjne zabawy uczące od najmłodszych lat znaczenia najważniejszych znaków drogowych.. Z góry dziękuję!. Testy online z odpowiedziami.. Bloki znaków dla konkretnej grupy użytkowników dróg.Zobaczysz 10 różnych znaków ostrzegawczych.. Znaki ostrzegawcze 1.. Strona głównaZnaki drogowe na polskich drogach.. Skrzyżowania ze znakami.30 znaków świadczących o tym, że jesteś empatą Wielu empatów nie wie, że istnieje takie pojęcie, i że opisuje ono niezwykłe cechy, którymi taka osoba się charakteryzuje.. Rozwiąż darmowy test na prawo jazdy i sprawdź.. Krótkie quizy tematyczne.. Dominik.P 5 lat temu.. Znaki drogowe z ilustracjami i objaśnieniami..

Sprawdza znajomość znaków drogowych.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZnaki ostrzegawcze - ich zadaniem jest informowanie uczestników poruszających się w ruchu drogowym o potencjalnym niebezpieczeństwie i zastosowaniu zasad szczególnej ostrożności.. O tym, że poruszamy się drogą z pierwszeństwem przejazdu informuje nas znak: a : b : c .. Znaki ostrzegawcze, zakazu , nakazu.. Są to znaki, które mówią, iż należy zachować szczególne środki ostrożności zarówno podczas załadunku, przewozu, rozładunku jak i składowania.. Proszę o pomoc!. Jak dobrze znasz ostrzegawcze znaki drogowe.. Przy każdym z nich tylko jedna definicja jest poprawna, więc nie powinno być problemów.. Bądź bezpieczny na drodze.. Znaki niebezpieczeństwa.. Odległość znaku ostrzegawczego od miejsca niebezpiecznego wynosi:Na dzisiejszej lekcji zapoznacie się ze znakami ostrzegawczymi, będziecie wiedzieli, które znaki ostrzegawcze dotyczą rowerzystów T: Znaki ostrzegawcze - Strona internetowa sp4technika!. Dotyczy to wielu ładunków, które mają właściwości wybuchowe, żrące, czy po prostu są delikatne.Plik sprawdzian z znakow drogowych ostrzegawczych.zip na koncie użytkownika davidcarlton37 • Data dodania: 3 gru 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Cele lekcji: Na dzisiejszej lekcji: poznacie terminy: znaki poziome, znaki pionowe (ostrzegawcze, nakazu, zakazu, informacyjne), będziecie potrafili wytłumaczyć znaczenie wybranych znaków drogowych,Gry Wiewiórki Kitki..

z 2004 r.Test ze znaków ostrzegawczych (karta rowerowa)!

Zawiera 41 pytań.. W trybie łatwym na planszy pojawia się kilkanaście znaków z różnych grup, w losowej kolejności.Wybierz, które ze znaków ostrzegawczych zamieszconych poniżej dotyczą.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Strona informacyjna nt. znaków drogowych.. Nauka polega na powtarzaniu zestawu pytań tak długo, aż będziemy znać odpowiedzi na wszystkie pytania.Opis chyba wszystkich znaków drogowych obowiązujących w Polsce.. Zakaz wyrażony znakiem zakazu obowiązuje od miejsca jego ustawienia, chyba że przepisy szczególne stanowią inaczej.Znaki ostrzegawcze uprzedzają o miejscach na drodze, w których występuje lub może występować niebezpieczeństwo, oraz zobowiązują uczestników ruchu do zachowania szczególnej ostrożności.. super przydalo sie do sprawdizanu ze znaków :) Odpowiedz.. Który znak ostrzega przed niebezpiecznymi zakrętami?Znaki drogowe - co o nich musisz wiedzieć żeby zdać egzamin na prawo jazdy?. Krótkie quizy tematyczne.. z 2002 r. Nr 170, poz. 1393).Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c) Który ze znaków nie jest zaliczany do grupy znaków zakazu: a) b) c) Który ze znaków widniejących na ilustracji jest zaliczany do grupy znaków zakazu: a) b) c) Który znak oznacza "zakaz zatrzymywania się": a) b) c)Który ze znaków zezwala na poruszanie się kierującemu rowerem?.

W zestawie pytań mamy aż 43 rodzaje znaków.

Na dole: przyciski do rozpoczynania nowej rundy na tym samym poziomie trudności.. Udostępnij.. Znaki informacyjne, kierunku i miejscowości.. W Polsce znaki ostrzegawcze określa ustawa Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych (Dz.U.. A czy Ty jesteś jednym z nich?U góry: plansza ze znakami z wybranej grupy.. O znakach mówi rozporządzenie Ministra Infrastruktury oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych.Opisuje ono jakie znaki mogą znaleźć się na naszych drogach i co one konkretnie oznaczają.W zestawie do nauki znajdują się wyłącznie znaki ostrzegawcze.. 42 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronach tylko za zgodą autora..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt