Sprawdzian lektura ania z zielonego wzgórza
test z lekturyTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Bartosz 02 marca 2020 Małolaty nie pisać bo się ucze.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieCałą książkę można zakupić na virtualo.plebook EPUB i MOBI: "Ania z Zielonego Wzgórza" na Virtualo.pl z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Skomentuj.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. 2010-02-10 16:27:52ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału „Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 281519.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury..

... em mamy to jako sprawdzian w szkole.

W związku z tym podjęła naukę w Charlottetown.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - z Zielonego Wzgórza to moja ulubiona lektura z czasów szkolnych, aż do dzisiaj.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. 4.Za co Pan Philips ukarał Anię.. 5.Ania nie lubiła swojego imienia,o jakim imieniu marzyła.. 2011-12-04 20:48:51 Ania z zielonego wzgórza pytania plisssss odpowiedzcie 2012-11-06 16:42:51 ania z zielonego wzgórza jakie beda pytania na sprawdzianie ?. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Dorota 5 lat temu.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. anuluj.. Odpowiedz.Opis testu.. Tam tez uczył się Gilbert.a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Szukaj.. answer choicesStreszczenie lektury: ,,Ania z Zielonego Wzgórza".. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec,Film oparty na klasycznej powieści L.M.. 1. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat lirykaANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docAnia z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) Następne wideo..

Rozwiąż test!Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Miłego rozwiązywania!. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Ania z Zielonego Wzgórza quiz wiedzy o rudowłosej bohaterce książki Lucy Maud Montgomery.. Napisz list do autorki lektury i poproś ją aby .PRZYBYCIE NA ZIELONE WZGÓRZE Anna Shirley przybywa na Zielone Wzgórze w wieku lat 11 z sierocińca w Hopetown.. Ania doroślała i musiał zacząć poważnie myśleć o przyszłości.. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.. Tagi dla tego testu: szkoła, lekturyKartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. 3.Jakim przezwiskiem Gilbert nazwał bohaterkę.. (imiona i nazwisko).. 2.Na jaki kolor dziewczynka zafarbowała sobie włosy.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza" 24 pytań Język polski Mar_celka2.. Dziewczyna bardzo chciała zostać nauczycielką,.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lekturysprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych..

Rozwiąż test!Jakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?

Szczęśliwe chwile na Zielonym Wzgórzu mijały szybko.. "Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6.. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Początkowo miała być chłopcem, ale nastąpiła tragiczna pomyłka i.wysłano Anię.. Polecam każdą książkę Pani Montgomery, która opowiada o losach dzielnej Ani.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Hubert 02 marca 2020 Wy dziwni jesteście czemu nazywanie się kupa.. czekaj co.. Dziewczynka od początku była osobą niebanalną - prośba, aby nazywać ją Kordelią, do pospolitych nie należy.test ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Kupcia 02 marca 2020Ania z zielonego wzgórza pytania plisssss odpowiedzcie 2012-11-06 16:42:51; Jakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego wzgórza?. Jest to niezaprzeczalnie najlepsza, ponadczasowa historia.. Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Test składa się z 12 pytań.. 2011-12-04 20:48:51; Napiszcie mi streszczenie lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-05-06 21:43:24; pomocy,z lektury Ania z Zielonego Wzgórza 2008-12-05 21:29:25Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt