Sprawdzian z i wojny światowej klasa 7
Otrzymują .Pierwsze cztery pytania były do tekstu, więc dasz sobie rade.. Wersja B - plik pdf | plik doc Klucz 7.. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.Plik I wojna światowa Test Grupa B odpowiedzi.doc na koncie użytkownika raja125 • folder testy historia • Data dodania: 3 lip 2012.. Kultura polska przełomu wieków 5.. Są osoby, które mają naprawdę sporą wiedzę z danego okresu w historii, na przykład z historia sprawdzian II Wojna Światowa, natomiast kiedy piszą historia sprawdzian ze starożytności.. Dział: Dział 1 II Wojna Światowa- wszystkie grupy.. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Sprawdzian - I wojna światowa klasa 7 imię i nazwisko .. Połącz odpowiednio wydarzenia z datami.. Udostępnij.. Polskie organizacje niepodległościowe na początku XX wieku 4.. Wybuch wojny a. zamach w Sarajewie na austriackiego następcę tronu arcyksięcia Franciszka Ferdynanda Habsburga - 18 VI 1914 r., przeprowadzony przez serbskich nacjonalistów b. wystosowanie przez Austro-Węgry wobec Serbii ultimatum - żądań pod groźbą zastosowania środków przymusu w razie ich niespełnieniaPomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Wczoraj i dziś dla klas: 4, 5, 6, 7, 8.. „Polacy podczas II wojny światowej" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu „Polacy podczas II wojny światowej" grupa testu A i B dla klasy 8, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.I wojna światowa Wykres z etykietami..

Geneza I wojny światowej 5.

5 i 6 było do mapy.. Unia Polski z Litwą .. Klasa 7 .. Rozdział 1.. I wojna światowa.. 622 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 6.Mial ktos moze sprawdzian z historii z dzialu II wojna swiatowa (ksiazka wczoraj i dzis klasa 6) 2015-03-26 18:07:21; Sprawdzian 2 II wojna swiatowa wczoraj i dzis 8 2018-11-06 23:59:10; Czy sprawdzian z historii nowa era mojaKlasa: 8.. Do daty dopisz wydarzenie: a) 1 IX 1939 r. wybuch II wojny światowej (agresja niemiecka na Polskę) b) 17 IX 1939 r. agresja radziecka na Polskę c) 28 IX 1939 r. kapitulacja WarszawySprawdzian 7.. Zakończenie I wojny światowej 5. dokładnie nie pamiętam, ale było coś z I wojną światową.. Excal 4 lata temu.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dokładny i szczegółowy test, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę z tego okresu.. I wojny światowej do pobrania w pdf (poniżej plik wraz z odpowiedziami), który nie tylko pozwoli Ci się sprawdzić, Twojemu dziecku lub Twoim uczniom, ale także utrwalić wiedzę przed sprawdzianem, czy odpowiedzią przy tablicy.. Europa po I wojnie światowej Sortowanie grup.Zakończenie I wojny na froncie zachodnim i wschodnim - data +miejsce Sprawa polska w I wojnie - orientacja prorosyjska i proniemiecka ( wyjaśnienie + przedstawiciel); akt 5 listopada ( data, druga nazwa, kto wydał, co obejmował), orędzie W. Wilsona ( data, który punkt o Polsce, jakie informacje zawierał, kim był Wilson)wojna swiatowa,wojna polsko-bolszewicka,II wojna swiatowa,kampania wrzesniowa..

Na frontach I wojny światowej 5.

I wojna światowaSprawdzian 4.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Rozdział 35.. 6.ZADANIA DO SPRAWDZIANU 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ich dokładnie nie pamiętam ale napewno był .SPRAWDZIAN ZA DARMO 7 KLASA WCZORAJ I DZIS Z nauka na ty.. Europa po kongresie wiedeńskim.. 2018-12-11 20:42:12; Czy ktos ma/mial sprawdzian z historii klasa 8 z dzialu 2 ,, Polacy podczas II Wojny Swiatowej, ksiazka Wczoraj i Dzis?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Przełom XIX i XX wieku.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Niełatwy test z II wojny światowej.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 1 „II Wojna Światowa" grupa 1 i 2 dla klasy 8, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.. wiedza na sprawdzian z historii na początek 7 klasy Wykres z etykietami.. Klasa 7 Polski Historia .. Wielki test wiedzy o I Wojnie Światowej!. Tagi: pdf, chomikuj, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download,II Wojna Światowa , sprawdzianSprawdzian 4.. Napisz do nas.. I wojna światowa , Klasa 7 , Wczoraj i dziś , Historia , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plCzy mial ktos sprawdzian z histori wczoraj i dzis 6 klasa dzial 3 Odrodzenie państwa polskiego 2014-11-24 19:10:56; Miał ktoś może sprawdzian z historii klasa 6 rozdział 5 "II wojna światowa" Wczoraj i Dziś 2015-02-13 14:20:31; SPRAWDZIAN wczoraj i dziś kl. 6, II wojna światowa 2015-01-15 18:03:16Seria: Wczoraj i dziś - sprawdzian..

Polacy w I wojnie światowej 5.

Dział: 2.. Partie polityczne na ziemiach polskich 4.. Których ostatecznie i tak nikt nie pamięta.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 7.. Schemat Sytuacja gospodarcza Europy po zakończeniu I wojny światowej - rozwiązanie - plik pdf Arkusz analizy SWOT - plik pdf Pytania i .5.. .TEST Trójprzymierze i trójporozumienie 1.. Droga Polski do niepodległości Prawda czy fałsz.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Test I Wojna Światowa, Rozdział VII podręcznika Śladami przeszłości dla Klasa III.. 28 czerwca 1914 r. rewolucja październikowa w Rosji Luty 1917 r. zamach w Sarajewie Wrzesień í9 ð r. bitwa nad Marną .I wojna światowa - I wojna światowa - Sprawdzian historia klasa VII rozdział II.W każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.. Sprawdzian 2 Wojna Światowa polecany jest uczniom 8 klasy szkoły podstawowej.Sprawdzian "I wojna światowa" - test sprawdzający - rozdział 5.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik I wojna światowa Test Grupa A odpowiedzi.doc na koncie użytkownika raja125 • folder testy historia • Data dodania: 3 lip 2012..

... Test, sprawdzian dot.

Rewolucje w Rosji 5.. .Strona główna » Sprawdziany » Podstawówka » Wczoraj i dziś 4,5,6,7,8 Wczoraj i dziś 4,5,6,7,8 16 lutego 2018 Babiańska Helena Podstawówka , Sprawdziany 35 komentarzyPonieważ głównie liczą się daty, które trzeba wykuć na sprawdzian z historii klasa 7.. Niemcy4.. Przełom XIX i XX wieku.. W 7 pytaniu trzeba było napisać skutki kryzysu gospodarczego (chyba tylko 2 ) W 8 trzeba było wyjaśnić pojęcia: ententa, plebiscyt, łagr, krach, W 9 zadaniu trzeba było połączyć postacie.. Podkreśl odpowiednie terminy tak, aby zdania były prawdziwe.. Wersja A i B - plik pdf..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt