Sprawdzian z polskiego z tajemniczego ogrodu
12.W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. - Głosowanie!. Jako gatunek literacki jest to a. epopeja b. epika c. powieść d. tragedia 3.. Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett .. Kupiła ją od wędrownego handlarza 15.Dlaczego według Colina doktor Craven cieszył się, gdy Colin czuł się gorzej?. Załóż własny blog!Plik sprawdzian z tajemniczego ogrodu m(1).pdf na koncie użytkownika jamesrussell • Data dodania: 4 gru 2014Sprawdzian z tajemniczego ogrodu.. Zawiera 16 pytań.. Przepis na sukces!. Przyjazd Mary do Anglii.. Pierwszym przyjacielem Mary .ten sprawdzian pomógł mi zdobyć na szóstkę dodany: 2015-09-25 07:28:12, przez: Emanuel fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu superto może ich poszukaj!. O co poprosiła Mary wuja przy pierwszym spotkaniu z wujem?. Dorośli rozumieją dlaczego powinno się spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, niestety w dzisiejszych czasach dzieci mają inne preferencje spędzania.. PYTANIA OTWARTE 1.. Jako rodzaj literacki jest to: a. opowiadanie b. epika c. film d. tragedia 4.. Szczęśliwi właściciele ogrodów, domków letniskowych, dużych pól uprawnych doskonale wiedzą, czym jest pielęgnacja trawników, drzew i krzewów..

W jaki sposób Colin dotarł do tajemniczego ogrodu?

Patixella 4 lata temu.. O Indiach i tajemniczym ogrodzie.. Synem lorda jest : a. Dick b.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Lapbookowe podsumowanie lektury „Tajemniczego ogrodu" „Tajemniczy ogród", omawiany na lekcjach języka polskiego w klasie Va, stał się doskonałą okazją do zaznajomienia uczniów z ciekawą formą pracy, jaką jest lapbook.Dziewczynka w tym pozornie mrocznym otoczeniu odnajduje jednak przyjazne dusze i sama zaczyna się zmieniać.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Był znany z "zaklinania" zwierząt.. By Redaktor 9 stycznia, 2020 10 czerwca, 2020.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Sprzęt ogrodowy umożliwia zwiększenie, jakości pracy wykonywanej w .Drogę do tajemniczego ogrodu wskazał dziewczynce: a) Ben ogrodnik, b) Skowronek, c) Marta, d) Gil/ rudzik.. Skomentuj.. Edycja język polski!. Co to są wrzosowiska?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:9.. Kupiła ją w sklepie w Londynie b. Zrobiła ją sama c. a) o nowe sukienki, b) o książki, c) o kawałek ziemi, d) o spotkanie z Colinem.. ogród Zabawy dla dzieci w ogrodzie.. Wymień przynajmniej trzy osoby drugoplanowe ,,Tajemniczego ogrodu"..

Dlaczego Ben wchodził do zakazanego ogrodu?

Jak nazywają się dzieci tych gwiazd?Witaj na stronie Quizz.pl.. Gdzie wychowywała się Mary?. Ben Weatherstaff, przez mur.. Poza tym kojarzył mu się z zmarłą żoną.. A to dopiero pierwsza z tajemnic.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Zawiera 13 pytań.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szczególnie od chwili, gdy pewien mały ptaszek pokaże jej drogę do klucza i ukrytych drzwi do zamkniętego ogrodu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Koronawirus w Harrym Potterze!. Udostępnij.. 15 13.Kto pierwszy powiedział Mary o istnieniu tajemniczego ogrodu?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. a.a) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .6..

Znalezienie klucza do ogrodu.

2013-04-07 10:45:09 Praca klasowa z lektury pt." Tajemniczy Ogród " Pomocyy !. 24 listopada, 2019 Redakcja .. Dobrze trafiłeś!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Wcześniejszy powrót pana Cravena z podróży.. Osobą przybywającą z Indii jest: a. Medlock b. Marta c. Lennox d. Colin 5. .. Test z lektury Tajemniczy ogród.. Dokąd pojechała Mary po .Witaj na stronie Quizz.pl.. Wędrówka Mary po korytarzach ogromnego domu.. Ponieważ bał się, że dziecko będzie wyglądało jak on.. Dopasuj państwo do zabytku!SPRAWDZIAN Z LEKTURY 1. Podaj imię i nazwisko autora „Tajemniczego ogrodu" 2.. Ma formę pytań otwartych.Wskazanie drogi do ogrodu przez gila (rudzika).. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Napisz wrażenia z lektury " Tajemniczy ogród ".. Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od: a. Marty b. starego ogrodnika c. Colina d. Bena 7.. Jaki jest niezbędny sprzęt ogrodowy?. Znalazła klucz i rudzik pokazał jej furtkę.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. 2011-06-02 20:26:17 Załóż nowy klubSprawdzian z lektury tajemniczy ogrod to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?

Dlaczego Mary Lennox musiała wyjechać z Indii?. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Spotkanie Mary ze starym ogrodnikiem Benem.. a) kochał róże, pani Craven prosiła go o to,To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. Rozwiąż test!4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Czy rozpoznasz napoje z Starbucks w zwierzęcej wersji?. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury tajemniczy ogrod?. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian z tajemniczego ogrodu.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Szukaj: Ogród .Plik pytania na sprawdzian z tajemniczego ogrodu(1).pdf na koncie użytkownika mauriceaugustine • Data dodania: 4 gru 2014Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Pani Medlock b. Ben c. Marta 14.Jak pani Sowerby zdobyła skakankę dla Mary?. Zamknięcie tajemniczego ogrodu miało związek z : a. tragiczną śmiercią matki Pana Cravena b. tragiczną śmiercią syna Pana Cravena c. tragiczną śmiercią żony Pana Cravena d. chorobą Pana Cravena 8..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt