Sprawdzian lektury opowieści z narni lew czarownica i stara szafa
a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Gratuluję!. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Stary i tajemniczy dom jest idealnym miejscem do zabawy, tym bardziej że zła pogoda nie sprzyja wycieczkom po okolicy.15.. Nie będę spojlerował.. DO LUCY BARFIELD Moja Droga Lucy, Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.opowieści narni o czrownicy i czwórce rodzęństwa .. Rozwiąż test i sprawdź!Test wiedzy z lektury- „Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.. b) na pewno nie bał się Białej Czarownicy.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi „Opowieści z Narnii" autorstwa C.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. 5.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski ..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 1. anonim .

a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. dodany: 2015-01-18 15:06:14, przez: Wiktoria.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Udostępnij.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005)Opowiesci z Narni Lew, czarownica i stara szafa zadanie z polaka wejdzcie prosze 2010-02-03 17:20:28 Gdzie moge obejzec opowiesci z Narni Lew , czarownica i stara szafa ?. Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Zachęcam i polecam, film i książke.. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. c) chusteczkę do nosa.. 6) Pan Tumnus: a) zobowiązał się porywać dzieci dla Białej Czarownicy.. .Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa to historia czworga rodzeństwa, które odnajduje tajemnicze państwo zamieszkałe przez mityczne stworzenia i mówiące ludzkim głosem zwierzęta.. d) miękkie futro.. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 4. anonim .

ZapraszamyOpowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.5) Łucja, żegnając się z panem Tumnusem, podarowała mu: a) chustkę, którą zdjęła z głowy.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Miki 26 kwietnia 2016 Ciekawa toksiąszka lecz troche nubna na początku :-D. sabi lps 05 marca 2016 .. Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa; wszystkie jego TESTy » .Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Czy masz kocie oczy?. Z kim walczył Piotr?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. Polecam tę stronkę!. Lew, czarownica i stara szafa"Test z lektury: „Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" .. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!. Elementy .dzięki tej stronie podóczylam się na sprawdzian polecam .. 10/10 uwielbiam opowieści z Narni.. S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. anuluj .. mam o tym lekturę, to bardzo fajna opowieść przygodowa.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena..

Opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa odcinek 3. anonim .

Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni"C.. W jakim mieście mieszkały?. Lew, czarownica i stara szafa - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. Stwórz rodzinę z postaci kreskówek i zobacz, gdzie będą mieszkać!Opowieści z Narni.. Niestety bajkową krainą od stu lat rządzi zła Czarownica, która spowiła Narnię wieczną zimą.Akcja pierwszej części sagi pt. "Lew, Czarownica i Stara Szafa" rozpoczyna się w wiejskim domu sędziwego Profesora, w którym znalazła schronienie czwórka dzieci z bombardowanego przez Niemców Londynu.. .Lektury.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. 2017-02-19 11:04:07Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Rozwiąż test!Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.

2010-02-03 17:01:34Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. - Among Us.74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, aTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. wypadają z szafy.. bardzo fajna strona polecam.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Jakie pytanie można zadać panu TUMNUSOWI z lektury ,, Lew, Czarownica i stara szafa '' Opowieści z Narnii?. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. 2011-09-21 15:33:23 czesc potrzebóję streszczenie lektury lew czarownica i stara szafa .. 2010-02-10 16:17:37 Może mi ktoś napisać streszczenie książki ' Opowieści z Narni : Lew , Czarownica i Stara Szafa '?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafajak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. c) nie miał pojęcia o istnieniu Białej Czarownicy.Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt