Synonim sprawdzian miernik
Synonimy te podzielone zostały na 9 różnych grup znaczeniowych.Zobacz synonimy słowa miernik w najlepszym słowniku synonimów języka polskiego.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „miernik, sprawdzian, wskaźnik" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Synonimy dla słowa sprawdzian, jak nazwać inaczej sprawdzian?. Słownik synonimów języka polskiego.Synonimy dla słowa praca klasowa, jak nazwać inaczej praca klasowa?. Synonim to: egzamin, kartkówka, klasówka, praca klasowa, sprawdzian, test, test sprawdzający .. test, kartkówka, praca kontrolna, klasówka, kryterium, miara, wyzwanie, papierek lakmusowy, weryfikator, próba (ognia/ogniowa), probierz, szkoła życia, miernik, wskaźnik, Dodaj stronę Synonim.ORG do pulpitu w 3 krokachSynonimy te zostały podzielone na 6 różnych grup znaczeniowych.. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa miernik znajduje się łącznie 25 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 6 różnych grup znaczeniowych.Lista słów i wyrażeń podobna do słowa sprawdzian: sprawdziany.. Serwis jest całkowicie darmowy i ma na celu wyszukiwanie słów o podobnych układach brzmieniowych w zakończeniach wyrazów czyli rymów.Synonimy dla słowa test sprawdzający to: egzamin, kartkówka, klasówka, praca klasowa, sprawdzian, test, test sprawdzający, wypracowanie.Definicja miara..

Słownik synonimów do słowa miernik.

W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „probierz" znajduje się 147 opisów do krzyżówki.. synonim miernik w słowniku synonimów dla słowa miernik Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów języka JavaScript platforma może .Hasło do krzyżówki „miernik" w słowniku szaradzisty.. W. DoroszewskiegoZobacz synonimy słowa kryterium w najlepszym słowniku synonimów języka polskiego.. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze.. Słownik synonimów języka polskiego.Znaleziono 14 wyrazów bliskoznacznych do słowa sprawdzian.. Kup Teraz!Zobacz synonim kryterium - wszystkie synonimy pasujące do tego słowa to 11.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „miernik" znajduje się 246 definicji do krzyżówki.. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa sprawdzian znajdują się łącznie 73 synonimy.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „miernik" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki „probierz" w leksykonie krzyżówkowym.. Synonim miernik - słownik synonimy słowa miernik to inaczej Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów języka JavaScript platforma może nie działać poprawnie.Hasło do krzyżówki „miernik, sprawdzian, wskaźnik" w słowniku krzyżówkowym..

Słowa i wyrażenia podobne do słowa miernik.

W naszym słowniku synonimów języka polskiego istnieje 25 wyrazów bliskoznacznych dla słowa miernik.Synonimy te podzielone są na 6 grup znaczeniowych.sprawdzian ortografii w krzyżówce Duże-21 ★★★ DYKTANDO: sprawdzian na lekcji języka polskiego ★★★ KLASÓWKA: sprawdzian w szkole ★★ KLASÓWKA: pisemny sprawdzian wiedzy ucznia ★★★ PRAKTYKA: sprawdzian dla teorii ★★★ KARTKÓWKA: krótki sprawdzian np. w podstawówce ★★ monimoni: KRYTERIUM: sprawdzian, miernik .Synonimy.. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.. sprawdzian (miernik) kryterium; sprawdzian (dojrzałości) próba; Zagraj z nami!Zobacz synonim miernik - wszystkie synonimy pasujące do tego słowa to 10.. Dowiedz się jak inaczej nazwać słowo miara.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „probierz" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Witamy w internetowym słowniku rymów rymy.eu.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „sprawdzian" znajduje się 145 odpowiedzi do krzyżówek.. Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „sprawdzian" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.próba, miernik, miara, kryterium, probierz; Słownik synonimów dla słowa sprawdzian W słowniku synonimy-online.pl dla słowa sprawdzian znajduje się 10 synonimów..

Dowiedz się jak inaczej nazwać słowo miernik.

Sprawdx się!Zobacz synonim miara - wszystkie synonimy pasujące do tego słowa to 38.. Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze.. Słowo Miara znaczenie.Zobacz Wzorce i sprawdziany w Przyrządy pomiarowe z kategorii Materiały i akcesoria na Allegro.pl.. Jeżeli znasz inne wyrazy bliskoznaczne dla słowa sprawdzian , prosimy skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a my umieścimy je wkrótce w serwisie.filoz.. Synonimy słowa probierz: kryterium, miernik, papierek lakmusowy, sprawdzian, weryfikator, wskaźnik .Synonim to: .. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.Znalezione synonimy dla słowa miernik to: metron, miernik, przyrząd pomiarowy, próbówka.. Słownik synonimów języka polskiego.Rodzaje wyrazów TEST - 16 pytań z odpowiedziami z tego zakresu gramatyki..

Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa sprawdzian.

Dowiedz się jak inaczej nazwać słowo kryterium.. Jeżeli znasz inne synonimy do słowa „kryterium" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Słowo probierz posiada 27 synonimów w słowniku synonimów.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła „miernik, sprawdzian, wskaźnik" znajduje się 259 odpowiedzi do krzyżówek.. Co znaczy miara: 1] miarka, miernik, probierz, sprawdzian; 2] format, kaliber, numer, rozmiar, wielkość..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt