Sprawdzian znajomości lektury szatan z siódmej klasy
118 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kto ukradł drzwi?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Skomentuj.. Tagi dla tego testu: #zagadki #miło .„Szatan z siódmej klasy" .. był najpilniejszym uczniem w klasie, c) nie miał pieniędzy, by wynająć detektywa, d) poprosiła go o to rodzina.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Jak dobrze znasz lekturę „Szatan z siódmej klasy"?. Zbiory wierszy pani Małgorzaty Podwyszyńskiej-wiersze .docx.. pytanie 1 z 15.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Dodawaj wpisy.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza?. Następne wideo.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Zarejestruj się!. PATKA71928 4 lata temu.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 1 k. Makuszyński, Szatan z siódmej Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Odpowiedz na pytania.. Jak co lekcję, nauczyciel wywołuje ucznia do tablicy .Szatan z siodmej klasy-1960..

Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.

Szatan z siódmej .Katalog Iwona Nawracaj, 2011-02-22 Opole Język polski, Karty pracy,,Szatan z VII klasy" - sprawdzian znajomości lekturyTest z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyWitaj na stronie Quizz.pl.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Odblokuj dostęp do 8162 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego"Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Miejscem akcji „Szatana z siódmej klasy" jest Warszawa (gimnazjum, w którym uczy się Adam Cisowski, jego dom oraz mieszkanie profesora Gąsowskiego), a następnie dwór państwa Gąsowskich, mieszczący się we wsi Bejgoła niedaleko Wilna.. Jakie słowa ukrył Adam w swoim tajemniczym liście do.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Do boju, drużyno!Witaj na stronie Quizz.pl.. Ojciec Adasia wykonywał zawód: a) lekarza, b) dentysty, .. TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SIJa miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

Akcja utworu rozgrywa się w roku: A.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 Lisowski, czyli główny bohater książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tata Adasia pracuje jako lekarz, a jego mama zostaje wtedy w domu i zajmuje młodszym i licznym potomstwem.Szatan z siodmej: Plik Test sprawdzajacy znajomosc lektury Szatan z siodmej klasy II wersja.doc na koncie uzytkownika zielony_kot_ folder Testy z lektur SP Data dodania: 17 maj 2011 W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umozliwic Ci wygodne korzystanie zcytaty, Kornel Makuszynski,test z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury.. Pyatnia: 1. .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Psi Patrol.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu..

Rozwiąż test!Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".

Dodał: grecka kolega.Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio).. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy.Test sprawdzający znajomość lektury.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Napisz do nas.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Znajomość lektury Szatan z siódmej klasy Test ze znajomości lektury.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Streszczenie wydarzeń w książce.. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Kto uwolnił Adama z piwnicy?. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zapisuj ulubione.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury..

Szatan z 7 klasy.

pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Udostępnij.. Skomentuj.. Przed Tobą test sprawdzający umiejętności z zakresu języka polskiego.. Rozwiąż test!Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Powieść została wydana w 1937 roku a obecnie jest lekturą w VI klasie szkoły podstawowej.. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. Narrator wymienia także dwór Wiliszki, należący do państwa Niemczewskich (gdzie Adaś .Plik Szatan z siódmej klasy tematy wypracowań.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder SZATAN Z 7 KLASY • Data dodania: 22 kwi 2009 .. Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury.. Jest siedemnastolatkiem i uczęszcza właśnie do siódmej klasy gimnazjum i to właśnie on jest tym tytułowym szatanem.. Quiz wiedzy o bajce "Psi Patrol".. PostDateIcon piątek, 26 lutego 2010 15: 02 PostAuthorIcon Wpisany przez Edward Karpiński pdf.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. anuluj.. Otrzymuj .Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Szatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające.. 3.gif.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy.docx na koncie użytkownika straszny_chomik • folder sprawdziany • Data dodania: 19 mar 2013„Szatan z siódmej klasy" to jedna z najchętniej czytanych książek Kornela Makuszyńskiego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt