Sprawdzian polska i świat w xii-xiv wieku
Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne Zaloguj się Załóż .Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Mieliście sprawdzian z rozdziału "Polska i świat w XII - XIV wieku " jest to klasa 2 gimnazjum podręcznik "Śladami przeszłości " .. W 1374 nadał szlachcie przywilej koszycki a ta w zamian zgodziła się by następczynią tronu została jego córka Jadwiga.. (Andegawenów) w Polsce.. Powtórzcie sobie jakie działania zbrojne wykonywali Polacy w czasie I wojny światowej.. Prezentowane materiały są objęte ochroną prawno-autorską.Polska i świat w XII - XIV wieku, test z historii Wyprawy krzyżowe Polska dzielnicowa Mongołowie Krzyżacy w Polsce Zjdenoczenie państwa polskiego Państwo Kazimierza Wielkiego 15 pytań Historia DDKW pliku znajdują się testy i odpowiedzi do każdego działu w książce.. Społeczeństwo średniowiecza 3.. Jeśli tak to piszcie co na nim było :) Daję 1o :)Polska i świat w XII-XIV wieku .. Plik do pobrania na stronie: om.gy/YlJB3 / 4 lata temu (28 września) Oglądasz 1-2 z 2 .. Europa i Polska w XVII wieku (wersja do edycji) .. Europa i świat w XVI wieku ; Sprawdzian 1.. 0 głosów.. Zapraszam po inne sprawdziany :)Test "Polska i świat w XII-XIV wieku" - grupa A, klucz odpowiedzi, plik: test-polska-i-swiat-w-xii-xiv-wieku-grupa-a-klucz-odpowiedzi.doc (application/msword) Śladami przeszłości .. Na mocy przywileju szlachta zwolniona została z podatków (oprócz podatku 2 groszy z łanu) i utrzymywania dworu królewskiego w czasie jego podróży po kraju..

Polska i świat w XII-XIV wieku.

Ściągnij i pisz sprawdziany na taką ocenę jaką chcesz.. 2011-10-09 19:46:27; Odpowiedzi do sprawdzianu .Ta strona korzysta z plików cookies.. Świat od Rewolucji Francuskiej do wybuchu I wojny światowej (poziom gimnazjum) Środki stylistyczne - składniowe środki wyrazu 1138 historia Europa w średniowieczu Bogowie egipscy Najważniejsze daty, 2 gim.Test 1 - Europa i Świat w XVI wieku - Europa i świat w XVI wieku -kl. VI - Europa i świat w XVII i XVIII wieku - przywódcy walk w XVI/XVII wieku.. Odpowiedzi do testów znajdują się Tutaj.. Historia kl. 5-6.Połowa XIX wieku - ŚWIAT ogólnie 2014-11-25 00:46:01; Ma ktoś ( lub wie skąd pobrać ) sprawdzian - śladami przeszłości Świat w II połowie XIX wieku?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian z historii, Materiały dla wszystkich.. Test grupy A i B. LINK: Szybko i prosto!. W zadaniach od 1. do 3., 5., 6. oraz od 10. do 1 3 .Polska i świat w XII-XIV wieku- klasa 2 gimnazjum Zawiera 18 pytań.. Rozdziały: POLSKA I ŚWIAT W XII-XIV WIEKU, SPOŁECZEŃSTWO ŚREDNIOWIECZA, POLSKA I EUROPA W XV WIEKU, NARODZINY NOWOŻYTNEGO ŚWIATA, RZECZPOSPOLITA W XVI WIEKU, WIEK WOJEN.polska i świat w xii--xiv wieku sprawdzian grupa b.pdf (21 KB) Pobierz.. Test podsumowujący rozdział I. pytanie zadane 13 maja 2019 w Edukacja przez użytkownika niezalogowany..

Polska i Europa w XV wieku... 4.

Wyprawy krzyżowe (krucjaty):Plik Polska i świat w XII XIV wieku test A.doc na koncie użytkownika Aspoleczna.98 • folder sprawdziany gimnazjum klasa 2 • Data dodania: 22 paź 2012Sprawdzian 3.. Sekcje tej strony.. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz regulamin strony.. Polska i świat w XII-XIV wieku.. W .• polski magnat, doradca Karola Gustawa przed najazdem na Polskę - Hieronim Radziejowski • hetman kozacki, który podpisał z Rzecząpospolitą ugodę w Hadziaczu - Jan Wyhowski • przeor zakonu paulinów, kierował obroną Jasnej Góry przed Szwedami - Augustyn Kordeckisprawdzian polska i świat w XII XIV wieku npp chomikuj - wyszukiwanie 0 głosów.. W zadaniach od 1. do 3., 5., 6. oraz od 10. do 1 3 .polska i swiat XII XIV w a.doc • POLSKA I ŚWIAT XII - XIV wieku, grupa a NPP Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Historia-Polska i Świat w XII-XIV wieku egzamin gimnazjalny.. Adres e-mail lub numer telefonu: .. Polska i świat w XII-XIV wieku 2. gestbochilverd38: sprawdzian polska i swiat w xii xiv wieku chomikuj..

Narodziny nowożytnego świata 5.

Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; .. sprawdzian historia sladami przeszlosci 2 polska i swiat w xii xiv wieku turbofile.co.pl/ .Darmowe-Sprawdziany.pl.. Europa i świat w XVI wieku (wersja do edycji) Lekcja 6: Reforma katolicka.. sladami przeszlosci 2 sprawdzian polska i swiat w xii-xiv wieku grupa A i B. Sprawdzian + odpowiedzi!. Skopiuj link Skopiowano.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 515 wpisów 16 960 .Pytania będą praktycznie z każdego tematu który był w tym dziale.. Przejdź do.. Więcej na temat - Pobierz zasoby.. Pomoc w zakresie dostępności.. 1 odpowiedź .. Ma ktoś sprawdzian Świat w okresie międzywojennym klasa 7, wydawnictwo nowa era?. wg Justyna15.Pobierz sprawdzian z historii polska i świat w xii-xiv wieku 2 gimnazjumPobierz: polska i swiat w xii xiv wieku chomikuj.. 2013-03-07 23:50:51; Ma ktos odpowiedzi do sprawdzianu z historii Śladami Przeszłości 2 dział 1 polska i świat w XII - XIV wieku?. Trzeba będzie wymieć najważniejsze organizacje opozycyjne lat 70 i 80.. Klasa 7 Historia powtórzenie wiadomości.. ZgodaKlasa 2 / Polska i świat w XII-XIV wieku: Tagi: testy: Dostęp dla zalogowanych.. Wszystkie pozostałe pytania macie w archiwum z Polska i polacy w 20 wieku sprawdzian.sprawdzian historia sladami przeszlosci 2 polska i swiat w xii xiv wieku ..

darmowe-sprawdziany.pl.

Rzeczpospolita w XVI wieku 6 .Polska w XIV i XV wieku.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test a Polska i świat w XII XIV wieku Test podsumowujący rozdział I 1.. Test Polska i świat w XII - XIV wieku, Rozdział I podręcznika Śladami przeszłości dla Klasa II.. Życzę miłej lektury :) Test a.. Co się wydarzyło?. liczba pobrań: 6500. zaktualizowany: 01 lipca 2015.. 395 osób lubi to.. - najważniejsze fakty: cała Europa: - wyprawy krzyżowe - powstanie imperium mongolskiego.. Czytaj uważnie tekst i zadania.. Polska: - rozbicie dzielnicowe - sprowadzenie Krzyżaków do Polski - zjednoczenie państwa - odrodzenie państwa - Kazimierz Wielki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt