Szatan z siódmej klasy sprawdzian z treści
Alba111 4 lata temu.. Jest to powieść skierowana do młodzieży, jej główny bohater to młody człowiek uczeń siódmej klasy, z którym młodzi czytelnicy mogą się utożsamić.Dodaje ponownie: sprawdzian z szatana z siódmej klasy readyfile.pl/p/sprawdzian_z_szatana_z_siódmej_klasy / 4 lata temu (3 października)"Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Hasło:,,Szatan z siódmej klasy'' i pytania do niego i odpowiedzi do literek przypominam że hasło: s z a t a n z s i ó d m e j k l a s y To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćSzatan z siódmej klasy - streszczenie.. Jak miała na imię sympatia Adasia, bratanica profesora?. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Wielbicielem której postaci historycznej był profesor Gąsowski?. Udostępnij.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyQuiz ma na celu sprawdzenie wiedzy z lektury "Szatan z siódmej klasy" Szukaj.. „Na odrzwiach bramy ten napis się czyta…o treści memu duchowi skryjomej sługa".. Drzwi z domku ogrodnika znalazły się na plebani ponieważ: a) transportowano na nich rannego powstańca, b) skradziono je w czasie wojny, c) transportowano na nich rannego Francuza, d) nie ma podanej przyczyny..

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.

Napisz do nas.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Po list przyszedł fałszywy malarz, zaraz potem Adaś przepadł jak kamień w wodę.. Szatan z siodmej klasy-1960 - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Zestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 50 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Hanna Mlonek (wynik: 89 %) Kasia K (wynik: 100 %) Kicia Dziewięćset (wynik: 95 %) Oliwier .Powieść o przygodach tytułowego „Szatana z siódmej klasy", utrzymana w konwencji powieści kryminalnej, jest jednym z wielu utworów, które Kornel Makuszyński napisał dla dzieci i młodzieży.Pomimo, że od jej pierwszego wydania w 1937 roku upłynęło ponad siedemdziesiąt lat, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i jest jedną z najbardziej poczytnych książek pisarza.„Szatan z siódmej klasy" - gatunek powieści Powieść „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego została opublikowana drukiem w roku 1937.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego .Krzyżówka ,,Szatan z siódmej klasy'' pomożesz?.

Jak dobrze znasz treść lektury „Szatan z siódmej klasy"?

O nastest z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury.. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.15.. Średnia ocen: 6,6 / 10 2 ocen .. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera.. PostDateIcon piątek, 26 lutego 2010 15: 02 PostAuthorIcon Wpisany przez Edward Karpiński pdf.. Skarb Cisowski odnalazł: a) w skrzyni w ogrodzie, b) na strychu, c) w pobliskim kościele, d) w pniu dębu.Mlodzieniec z harcerska postawa szuka zlota z epoki Napoleona a znajduje cos wartosciowszego-milosc!. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. .Witaj na stronie Quizz.pl.. Kornel Makuszyński.. Załóż własny blog!Dodaje ponownie: sprawdzian z szatana z siodmej klasy readyfile.pl/p/sprawdzian_z_szatana_z_siodmej_klasy / 4 lata temu (6 października)Szatan z siódmej klasy .. Przed Tobą test sprawdzający umiejętności z zakresu języka polskiego.. 118 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. / 5 lat temu (17 października)Szatan z siodmej klasy pdf to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Mitologiczni bogowie.Krzyżówka — «Szatan z siódmej klasy» Data dodania: 2010-10-29 11:43:02 Autor: Anna Klaus Krzyżówka, która ma na celu sprawdzenie wiadomości o lekturze«Szatan z siódmej klasy»Szatan Z Siodmej Klasy Czytanie Ze Zrozumieniem nowe.co.pl/Szatan-Z-Siodmej-Klasy-Czytanie-Ze-Zr… Szkoła Podstawowa w Wieńcu..

U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.

pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Więcej informacji w Polityce Prywatności.. Rozdział IX „Nie pchaj palców między drzwi .Zadanie z lektury " szatan z siódmej klasy" 2010-12-10 17:27:47 Możecie mi napisać streszczenie lektury szatan z siódmej klasy 2012-10-12 15:19:36 Znacie jakieś pytania z treści lektury Szatan z siódmej klasy 2009-05-10 07:33:59W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Romeo i Julia - cytaty.. 1 k. Makuszyński, Szatan z siódmejPlik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011cytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą..

Rozwiąż test!Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).

Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Katalog Aneta Antosiak, 2013-02-18 Żory Język polski, Sprawdziany i testy Szatan z siódmej klasy - kartkówka z treściJak dobrze znasz lekturę „Szatan z siódmej klasy"?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Udostępnij.. PATKA71928 4 lata temu.. Skomentuj.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. pytanie 1 z 15.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt