Sprawdzian z lektury opowieść wigilijna profesor
Test składa się z 12 pytań.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .„Opowieść wigilijna" Karola Dickensa jest niezwykle interesującą i pouczającą lekturą.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Nie było łatwe.TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Przekonaj się sam!. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Przerwij test.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Uzupełnij ofertę reklamującej się firmy - wypisz potrawy wymienione w Opowieści wigilijnej.. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. (jej autor także żył w XIX w. niezwykłe właściwości:.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. 250'000Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Sprawdzian z Biblii dla liceum.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Opowieść wigilijna 17 „Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Dickensa Opowi eść wigilijna.pdf z chomika sylvia112.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. 1,3 MB; 30 paź 11 9:48; Opowieść wigilijna - sprawdz swoją wiedz ę.pdf .Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Szukaj.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Pytanie 1 /10.. Wypisz niezwykłe właściwości pochodni zgodnie z treścią Opowieści wigilijnej.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Zwłaszcza naTest z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. (5-10 minut) Lektura Opowieści wigilijnej, której akcja dzieje się w XIX w.. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego.. Próbuje przekonać wuja, że święta to najpiękniejsze dni w życiu i nie należy traktować ich obojętnie, ale kupiec ignoruje jego słowa.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to .Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - ), jest dobrą okazją do wyjaśnienia lub przypomnienia uczniom, na czym polega podział powieści ze"Opowieść wigilijna" - streszczenie lektury W dzień poprzedzający wigilię Bożego Narodzenia Ebenezer Scrooge jak co dzień przesiaduje w swym kantorze, gdy nagle odwiedza go siostrzeniec..

Rozwiąż test!Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.

Rozwiąż test.. Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.. Przekonaj się sam!. POWODZENIA.. Wrażenia uczniów z lektury.. Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach 1812-1870.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. To nie ulegało wątpliwości.. Zobacz wpisy.. Najnowsze wpisy .Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: [email protected] Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Uczy ona o najważniejszych wartościach ludzkich i ukazuje, że w każdym człowieku znajduje się dobro, choć nie jest ono zawsze widoczne.. Opowieść wigilijna, test z lektury Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" .. Poniższymi argumentami będę starał się udowodnić tą oczywistą dla mnie tezę.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. .192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie..

Rozwiąż test!Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).

Ale kanclisćie dał kase na piecyk.test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteramam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubOpowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Gratuluję!. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. zwaliłam na 5 pytaniu.. CZĘŚĆ I.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Test składa się z 15 pytań.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?.

Opowieść wigilijna jako powieść współczesna.

Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Test: Don Kichot z La ManchySprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt