Sprawdzian lektura akademia pana kleksa
Bardzo polecam!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Imię i nazwisko ucznia: Czy uważnie przeczytaliście lekturę „AKADEMIA PANA KLEKSA"?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Test: Tristan i Izolda Test ze znajomości lektury Tristan i Izolda.. Jedna z najwspanialszych książek dla dzieci kochających magię!. Skomentuj.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. doggyster 3 lata temu.. Sprawdzian w .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Quiz w Poczekalni.. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce.. Jak dobrze znasz „Akademie Pana Kleksa" .. Jaki słynny łowca będzie Cię uczył w Akademii Ł. Przydzielimy Cię do fikcyjnej akademii!. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.Akademia pana Kleksa.. Wydarzenia opowiada?. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Akademia Pana Kleksa .AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docKatalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IVPlik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce..

Sprawdź się na tym sprawdzianie .

Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .. "Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.. POWODZENIA!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa..

Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.

Ostatnie zdanie polega na skonstruowaniu wypowiedzi o określonej tematyce.. Lektury.. Rozwiąż test.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Sprawdzian Akademia Pana Kleksa.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. a) pan Kleks b) Alojzy c) Adaś i szpak Mateusz 3.. 17 pytań.. Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKatalog Renata Jandziak, 2010-05-23 Różyca Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.Sprawdzian dotyczy lektury „Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć.. Test: W śnie o siedmiu szklankach Adaś w szklankę nie złapał: .. otwierał bramę Akademii b) otwierał sekrety pana Kleksa c) otwierał bajkę o Królowej Żabce d) otwierał wszystkie drzwi RozwiązanieAUDIOBOOK Akademia Pana Kleksa - Wolne Lektury Szkoła Podstawowa - Jan Brzechwa..

Akademia Artium #1 "Tragiczna noc" Dar dla świata #3.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. Tristan i Izolda - bohaterowie legendy celtyckiej, związanej z opowieściami z cyklu arturiańskiego.„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech.W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się .Lektura akademia pana kleksa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Wyślij zgłoszenie .Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Akademia pana Kleksa Jana Brzechwy.. Zapraszam do rozwiązywania.. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?1.. Akademia Pana Kleksa to ponadczasowa opowieść o pokonywaniu własnych słabości, sile przyjaźni, ale przede wszystkim jest to wyprawa w świat fantazji, w którym wszystko jest możliwe.Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.Streszczenie krótkie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt